C1E-40.000-8-1010-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C1E-40.000-8-1010-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C1E-40.000-8-1010-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C1E-40.000-8-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1E-40.000-8-1010-R
Descriere
XTAL 2016 40MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
40 MHz ±10ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
C1E-40.000-8-1010-R Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
40 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF