C1E-32.000-8-1015-X-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | C1E-32.000-8-1015-X-R |
Descriere | CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32 MHz ±10ppm Cristal 8pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | C1E-32.000-8-1015-X-R Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 80 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 32 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,6) |
Stabilitate frecvență ±15ppm | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,020" (0,50mm) |
Capacitanță sarcină 8pF |