C1E-25.000-20-2030-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C1E-25.000-20-2030-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C1E-25.000-20-2030-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C1E-25.000-20-2030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1E-25.000-20-2030-R
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 20pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
C1E-25.000-20-2030-R Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
20pF