F47NBAAB-G150U
Numărul produsului DigiKey
1477-F47NBAAB-G150U-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F47NBAAB-G150U
Descriere
LTE FLEX ANTENNA
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– 2G, 3G, 4G, LTE FlexPIFA Antenă RF 698MHz – 960MHz, 1,55GHz – 1,61GHz, 1,7GHz – 2,7GHz 2,9dBi, 2,5dBi, 3,7dBi, 2,9dBi U.FL Adeziv
Categorie
Număr de benzi
4
Producător
Airgain
VSWR
Serie
Pierdere la retur
Ambalaj
Pungă
Amplificare
2,9dBi, 2,5dBi, 3,7dBi, 2,9dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 150mm
Familie/Standard RF
Celular
Terminație
U.FL
Grup frecvență
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
698MHz – 960MHz, 1,55GHz – 1,61GHz, 1,7GHz – 2,7GHz