AM20CW-2415DLPZ
Numărul produsului DigiKey
5245-AM20CW-2415DLPZ-ND
Producător
aimtec
Numărul produsului producătorului
AM20CW-2415DLPZ
Descriere
9~36VDC -15VDC -0.667A 20W
Termen de livrare standard al producătorului
0 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire -15V 15V 667mA, 667mA 9V - 36V Intrare
Categorie
Putere (wați)
20 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.6 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,47" Î (25,4mm x 25,4mm x 12,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 2
15V
Agenție de aprobare
CE
Curent - Ieșire (Max)
667mA, 667mA