PSD-A60W24
Numărul produsului DigiKey
PSD-A60W24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSD-A60W24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,5A
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Advantech Corporation
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Putere (wați)
60W
Tensiune - Izolație
1.5 V
Eficiență
89%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,55" L x 1,26" l x 3,94" Î (90,2mm x 32,0mm x 100,0mm)