PSD-A40W24
Numărul produsului DigiKey
PSD-A40W24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSD-A40W24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 1,67A
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Advantech Corporation
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
1,67A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
40W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
1.5 V
Tip intrare
AC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
89%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,55" L x 1,26" l x 3,94" Î (90,2mm x 32,0mm x 100,0mm)