ATS-X51325R-C1-R0
Numărul produsului DigiKey
ATS36813-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS-X51325R-C1-R0
Descriere
MAXIFLOW 31.75X31.75X19.5MM T766
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Radiator BGA Aluminiu – Montare în partea superioară
Categorie
Lățime
1,279" (32,50mm)
Prod.
Diametru
Serie
Înălțime aripioară
0,768" (19,50mm)
Ambalaj
Vrac
Disipare putere la creșterea temperaturii
Stare piesă
Activ
Rezistență termică la flux de aer forțat
2,70°C/W la 200 LFM
Tip
Montare în partea superioară
Rezistență termică în condiții naturale
Pachet răcit
Material
Metodă de atașare
Clamă, Material termic
Finisaj material
Abastru eloxat
Formă
Pătrat, Nervuri în unghi
Număr produs de bază
Lungime
1,279" (32,50mm)