ATS-TEC10-47-012
Numărul produsului DigiKey
684-ATS-TEC10-47-012-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS-TEC10-47-012
Descriere
TEC MODULE, 10X10X4.7
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 2,0W la 27°C 4 A –
Categorie
Delta Tmax la Th
68°C la 27°C
Producător
Advanced Thermal Solutions Inc.
Înălțime
4,70mm
Serie
Număr de etape
1
Ambalaj
Vrac
Curent - Max
4 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
0.8 V
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Rezistență
160 mOhms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 10,00mm L x 10,00mm W
Temperatură de funcționare
Qmax la Th
2,0W la 27°C