ATS-EXL6-1220-R0
Numărul produsului DigiKey
ATS-EXL6-1220-R0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS-EXL6-1220-R0
Descriere
HEATSINK AL6063 1220X100.76X27MM
Modele EDA/CAD
ATS-EXL6-1220-R0 Modele
Înălțime aripioară
1,063" (27,00mm)
Ambalaj
Cutie
Rezistență termică la flux de aer forțat
0,70°C/W la 200 LFM
Rezistență termică în condiții naturale
7,90°C/W
Lungime
48,032" (1220,00mm)
Număr produs de bază
Lățime
3,967" (100,76mm)