RF1-106-D-00-50-HDW
Numărul produsului DigiKey
2057-RF1-106-D-00-50-HDW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RF1-106-D-00-50-HDW
Descriere
BNC STRAIGHT BULKHEAD SKT 50 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
BNC Conector Conector Jack, Soclu tip mamă 50Ohm Montare panou Cupă aliaj de lipit
Categorie
Număr de porturi
1
Prod.
Caracteristici
Serie
Culoare carcasă
Natural
Ambalaj
Pungă
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Material contact central
Fosfor bronz
Stil conector
Material corp
Zinc
Tip conector
Conector Jack, Soclu tip mamă
Finisaj corp
Nichel
Terminație contact
Cupă aliaj de lipit
Placare contact central
Auriu
Terminație ecranare
Aliaj de lipit
Material dielectric
Polioximetilena (POM)
Impedanță
50Ohm
Temperatură de funcționare
Tip montare
Montare panou
Valoare nominală tensiune
500 V
Caracteristică montare
Perete despărțitor
Cicluri de conectare
Grup cablu
Pierdere la inserare
Tip fixare
Blocare tip baionetă
Număr produs de bază
Frecvență - Max
4 GHz