PH2RA-20-UA
Numărul produsului DigiKey
2057-PH2RA-20-UA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH2RA-20-UA
Descriere
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 20 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
PH2RA-20-UA Modele
Înălțime izolație
0,197" (5,00mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V c.a.
Lungime contact - Conectare
0,235" (5,97mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)