MHR-34-HUAS
Numărul produsului DigiKey
2057-MHR-34-HUAS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MHR-34-HUAS
Descriere
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 34 position 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,331" (8,40mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V c.a.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor/cârlige de ejectare, Scurt
Grosime finisaj contact - Știft
Flash
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,157" (4,00mm)