M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Numărul produsului DigiKey
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Descriere
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
67 Poziție Element tip mamă Conector Minicard M.2 (NGFF) Auriu 0,020" (0,50mm) Negru
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Cu cheie
Producător
Adam Tech
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Terminație
Aliaj de lipit
Stare piesă
Activ
Material contact
Fosfor bronz
Tip card
Minicard M.2 (NGFF)
Finisaj contact
Auriu
Gen
Element tip mamă
Grosime finisaj contact
Flash
Număr de poziții/panou/rând
Tip contact
Număr de poziţii
67
Culoare
Negru
Grosime placă
0,031" (0,79mm)
Caracteristică flanșă
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pas
0,020" (0,50mm)