DML-12-A-V-T-A
Numărul produsului DigiKey
2057-DML-12-A-V-T-A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DML-12-A-V-T-A
Descriere
CONN HEADER VERT 12POS 3MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 12 position 0,118" (3,00mm)
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,390" (9,91mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Pungă
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-45°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
Variază în funcție de calibrul firului
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V
Terminație
Pin îndoit, Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Rampă de blocare
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,125" (3,18mm)