DB25-ST-1-BL-JS
Numărul produsului DigiKey
2057-DB25-ST-1-BL-JS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DB25-ST-1-BL-JS
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DB25-ST-1-BL-JS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V c.a.
Caracteristică flanșă
Latură placă (4-40); Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Alamă
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C