DB25-PL-25
Numărul produsului DigiKey
2057-DB25-PL-25-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DB25-PL-25
Descriere
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Stil conector
Distanță backset
0,319" (8,10mm)
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Blocare placă, Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V c.a.
Formă contact
Ștanțat
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Aliaj de cupru
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C