DA15-PD-SL
Numărul produsului DigiKey
2057-DA15-PD-SL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DA15-PD-SL
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V c.a.
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Tip contact
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Latură cablu (4-40)
Material contact
Aliaj de cupru
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C