15SH-A-04-TS
Numărul produsului DigiKey
2057-15SH-A-04-TS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15SH-A-04-TS
Descriere
CONN HEADER VERT 4POS 1.5MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 4 position 0,059" (1,50mm)
Înălțime izolație
0,181" (4,60mm)
Ambalaj
Vrac
Material izolație
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Culoare izolație
Ivoriu
Valoare nominală curent (Amp)
1A (c.a./c.c.)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V c.a./c.c.
Terminație
Pin îndoit, Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Blocare frecare
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,106" (2,69mm)