15SH-A-04-TR
Numărul produsului DigiKey
2057-15SH-A-04-TR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15SH-A-04-TR
Descriere
CONN HEADER R/A 4POS 1.5MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 4 position 0,059" (1,50mm)
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,146" (3,70mm)
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Pungă
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Ivoriu
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1,5A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
100V c.a.
Terminație
Pin îndoit, Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Blocare frecare
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,106" (2,69mm)