15SH-A-04-TR-SMT-T/R
Numărul produsului DigiKey
2057-15SH-A-04-TR-SMT-T/RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2057-15SH-A-04-TR-SMT-T/RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2057-15SH-A-04-TR-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
15SH-A-04-TR-SMT-T/R
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 4POS 1.5MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 4 position 0,059" (1,50mm)
Înălțime izolație
0,146" (3,70mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Culoare izolație
Ivoriu
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V c.a.