50390-020H0H0-001
Numărul produsului DigiKey
4294-50390-020H0H0-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50390-020H0H0-001
Descriere
20P, 2.0MM PITCH WTB HOUSING D/R
Referință client
Descriere detaliată
20 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Alb 0,079" (2,00mm)
Categorie
Număr de rânduri
2
Prod.
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Serie
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Ambalaj
Pungă
Terminație contact
Sertizare
Stare piesă
Activ
Tip fixare
Apăsare-tragere
Tip conector
Culoare
Alb
Tip contact
Soclu tip mamă
Caracteristici
Număr de poziţii
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Pas
0,079" (2,00mm)