O24M000000S022
Numărul produsului DigiKey
535-O24M000000S022TR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-O24M000000S022CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-O24M000000S022DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
O24M000000S022
Descriere
XTAL OSC XO 24MHZ SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,8V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
3,5mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Ieșire
CMOS
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Stabilitate frecvență
±50ppm