AWSCR-4.00CPLB-C30-T4
Numărul produsului DigiKey
535-15088-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-15088-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-15088-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AWSCR-4.00CPLB-C30-T4
Descriere
CERAMIC RES 4.0000MHZ 30PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 MHz Ceramic Rezonator Condensator încastrat 30 pF ±0,4% 30 Ohms -40°C – 125°C Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AWSCR-4.00CPLB-C30-T4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Condensator încastrat
Producător
Abracon LLC
Capacitanță
30 pF
Serie
Impedanță
30 Ohms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Ceramic
Pachet/cutie
3-SMD, Non-standard
Frecvență
4 MHz
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,118" l (6,00mm x 3,00mm)
Stabilitate frecvență
±0,4%
Înălțime
0,059" (1,50mm)
Toleranță frecvență
±0,5%