ASZKDV-32.768KHZ-L-T | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ASZKDV-32.768KHZ-L-T |
Descriere | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 5,5V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Gamă de tracțiune absolută (APR) – |
Prod. | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Serie | Lățime de bandă spectru extins – |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezonator de bază | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip | Pachet/cutie 4-SMD, Fără derivație |
Frecvență | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,2) |
Funcție Activare/dezactivare | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm) |
Ieșire CMOS | Înălțime - Montat (Max) 0,028" (0,70mm) |
Tensiune - Alimentare 1,6V – 5,5V | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) – |
Stabilitate frecvență ±20ppm |