ASZKDV-32.768KHZ-L-T
Numărul produsului DigiKey
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASZKDV-32.768KHZ-L-T
Descriere
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 5,5V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1,8µA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 5,5V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±20ppm