ASV-12.000MHZ-EJ-T
Numărul produsului DigiKey
535-9309-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9309-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9309-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASV-12.000MHZ-EJ-T
Descriere
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASV-12.000MHZ-EJ-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±20ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
10mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (7x5,08)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,200" l (7,00mm x 5,08mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V