ASPI-1306S-100M-T
Numărul produsului DigiKey
535-10578-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10578-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10578-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASPI-1306S-100M-T
Descriere
FIXED IND 10UH 3.9A 40 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3.9 A Max. 40mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASPI-1306S-100M-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 40mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
8MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
200 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,730" L x 0,600" l (18,54mm x 15,24mm)
Curent - Saturație (Isat)
8A
Înălțime - Montat (Max)
0,300" (7,62mm)