ASH7KW-32.768KHZ-L-T
Numărul produsului DigiKey
535-12059-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-12059-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-12059-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASH7KW-32.768KHZ-L-T
Descriere
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,2V – 5,5V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASH7KW-32.768KHZ-L-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1,8µA (tipic)
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x1,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,2V – 5,5V