ASFLMB-50.000MHZ-LC-T
Numărul produsului DigiKey
535-11779-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-11779-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-11779-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASFLMB-50.000MHZ-LC-T
Descriere
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASFLMB-50.000MHZ-LC-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
16mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V