ASE-24.000MHZ-L-R-T
Numărul produsului DigiKey
535-ASE-24.000MHZ-L-R-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ASE-24.000MHZ-L-R-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ASE-24.000MHZ-L-R-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASE-24.000MHZ-L-R-T
Descriere
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASE-24.000MHZ-L-R-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
13mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V