ASDMB-48.000MHZ-LY-T
Numărul produsului DigiKey
535-11198-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-11198-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-11198-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASDMB-48.000MHZ-LY-T
Descriere
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS
Descriere detaliată
48 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ASDMB-48.000MHZ-LY-T Modele
Stabilitate frecvență
±10ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
16mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V