ASDDV-50.000MHZ-LR-T
Numărul produsului DigiKey
535-ASDDV-50.000MHZ-LR-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ASDDV-50.000MHZ-LR-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ASDDV-50.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASDDV-50.000MHZ-LR-T
Descriere
OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscilator 1,6V – 3,6V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASDDV-50.000MHZ-LR-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
HCMOS, LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,6V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±25ppm