ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ECS Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
33 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
Numărul produsului DigiKey
535-14775-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
Descriere
OSC XO 33.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Alimentare (Max)
7mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V