ASCO-12.000MHZ-EK-T3
Numărul produsului DigiKey
535-12078-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-12078-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-12078-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASCO-12.000MHZ-EK-T3
Descriere
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASCO-12.000MHZ-EK-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
4,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V