APAE1621R2540ABDD1-T
Numărul produsului DigiKey
535-13402-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
APAE1621R2540ABDD1-T
Descriere
RF ANT 1.621GHZ CER PATCH PIN
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,621GHz Iridium™ Zonă ceramică Antenă RF 1,616GHz – 1,626GHz 4dBic Pin Adeziv
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APAE1621R2540ABDD1-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de benzi
1
Producător
Abracon LLC
VSWR
1,5
Serie
Pierdere la retur
Ambalaj
Tavă
Amplificare
4dBic
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Terminație
Pin
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,621GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
1,616GHz – 1,626GHz
Înălțime (Max)
0,181" (4,60mm)