AMPLA1707S-2R2MT
Numărul produsului DigiKey
535-AMPLA1707S-2R2MTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-AMPLA1707S-2R2MTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
AMPLA1707S-2R2MT
Descriere
FIXED IND 2.2UH 43.5A 2.7 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 43.5 A Max. 2,7mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AMPLA1707S-2R2MT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,7mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
62A
Mărime/Dimensiune
0,693" L x 0,665" l (17,60mm x 16,90mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)