AMPLA1004S-2R2MT
Numărul produsului DigiKey
535-AMPLA1004S-2R2MTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-AMPLA1004S-2R2MTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-AMPLA1004S-2R2MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AMPLA1004S-2R2MT
Descriere
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 7mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AMPLA1004S-2R2MT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
27A
Mărime/Dimensiune
0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)