AMMLPDDLJS-24.0000T
Numărul produsului DigiKey
535-AMMLPDDLJS-24.0000TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-AMMLPDDLJS-24.0000TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-AMMLPDDLJS-24.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AMMLPDDLJS-24.0000T
Descriere
MEMS OSC XO 24 MHZ CMOS SMD
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,8V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
7,5mA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VLGA (2,5x2)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
1µA (tipic)
Stabilitate frecvență
±20ppm