AMMLPAALJS-24.0000T
Numărul produsului DigiKey
535-AMMLPAALJS-24.0000TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-AMMLPAALJS-24.0000TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-AMMLPAALJS-24.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AMMLPAALJS-24.0000T
Descriere
MEMS OSC XO 24 MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 2,25V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
7,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VFLGA (2x1,6)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
1,8µA (tipic)
Stabilitate frecvență
±20ppm