AK2PAF1-100.0000T
Numărul produsului DigiKey
535-AK2PAF1-100.0000TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-AK2PAF1-100.0000TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-AK2PAF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AK2PAF1-100.0000T
Descriere
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) LVPECL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AK2PAF1-100.0000T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
50mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-SMD (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVPECL
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±30ppm