AFC8513U4GS-0100S
Numărul produsului DigiKey
535-AFC8513U4GS-0100S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AFC8513U4GS-0100S
Descriere
RF ANT 5G/4G/LTE/NBIOT/GNSS FLEX
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,349GHz 2G, 3G, 4G, 5G, Beidou, GLONASS, GNSS, GPS, GSM, LTE, Wi-Fi Legătură plată Antenă RF 698MHz – 4GHz 5dBi I-PEX Adeziv
Categorie
VSWR
3
Producător
Abracon LLC
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
5dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
5 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
Celular, Navigație, Wi-Fi
Terminație
I-PEX
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,349GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
698MHz – 4GHz
Înălțime (Max)
0,008" (0,20mm)