AEACBA081014-M698
Numărul produsului DigiKey
535-14685-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AEACBA081014-M698
Descriere
RF ANT 2X2 4G/LTE MIMO
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
829MHz, 2,2GHz 4G, LTE Calotă Antenă RF 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz 3dBi Element tip tată SMA Adeziv
Categorie
Număr de benzi
2
Producător
Abracon LLC
VSWR
3
Serie
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
3dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 2m
Familie/Standard RF
Celular
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz), UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
IP67
Frecvență (Centru/bandă)
829MHz, 2,2GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz
Înălțime (Max)
0,571" (14,50mm)