ADCH-S05R5SA334ZB
Numărul produsului DigiKey
535-ADCH-S05R5SA334ZB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ADCH-S05R5SA334ZB
Descriere
CAPACITOR 0.33F 5.5V TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 mF Supercondensator (EDLC) 5.5 V Axial, Bidon – orizontal 40Ohm la 1kHz –
Categorie
Grad
Producător
Abracon LLC
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Axial, Bidon – orizontal
Capacitanță
330 mF
Spațiu între derivații
0,413" (10,50mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,453" diam. (11,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,272" (6,90mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C