ACMS-Q3222F-101-T
Numărul produsului DigiKey
535-ACMS-Q3222F-101-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ACMS-Q3222F-101-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ACMS-Q3222F-101-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACMS-Q3222F-101-T
Descriere
CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 150mA DCR 2,5Ohm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Abracon LLC
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță la frecvență
100 µH @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
150mA
Înălțime (Max)
0,094" (2,40mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,5Ohm