ACML-0805-600-T
Numărul produsului DigiKey
535-13420-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13420-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13420-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACML-0805-600-T
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 1A 50mOhm
Modele EDA/CAD
ACML-0805-600-T Modele
Valoare nominală curent (Max)
1A
Producător
Abracon LLC
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Serie
Valori nominale
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)