ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-T
Numărul produsului DigiKey
535-ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±10ppm Cristal 9pF 80 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
9pF