ABS06-32.768KHZ-9-1-T
Numărul produsului DigiKey
535-10247-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10247-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10247-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABS06-32.768KHZ-9-1-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±10ppm Cristal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABS06-32.768KHZ-9-1-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
9pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)