ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T3
Numărul produsului DigiKey
535-14315-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-14315-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-14315-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T3
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Capacitanță sarcină
10pF