ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13387-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13387-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13387-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-T3
Descriere
CRYSTAL 16.3840MHZ 12PF SMD
Descriere detaliată
16.384 MHz ±20ppm Cristal 12pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
16.384 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
12pF